ریشه
مدیریت-زمان-در-10-دقیقه
کتاب مدیریت و بازاریابی کتاب ها

دانلود رایگان کتاب مدیریت زمان در 10 دقیقه pdf

دانلود رایگان کتاب مدیریت زمان در 10 دقیقه pdf

همه ما به یک اندازه وقت داریم. پس چرا بعضی ها به کارهایشان که می رسند، هیچ، وقت هم اضافه می آورند و بعضی ها همیشه از کمبود وقت می نالند ؟ علتش را شاید بتوان با تکنیک های مدیریت زمان توضیح داد. آدمهای موفق بلدند چگونه از وقتشان بهترین استفاده را ببرند.

مدیریت زمان در 10 دقیقه
مدیریت زمان در 10 دقیقه

پس چرا ما مثل آن ها نباشیم؟ ( + کتاب مدیریت زمان در 10 دقیقه)

منظور از «مدیریت زمان در 10 دقیقه» این است که یک خلاصه کاربردی درباره مدیریت زمان با شما در میان گذاشته شود. ولی مسلما اجرای این موارد در 10 دقیقه عملی نیست … مدیریت زمان باید در سبک زندگی ما جاری شود. باید همیشه به خودمان و رفتارمان توجه کنیم و با تمرین تکنیک های مدیریت زمان، این مهارت را در خودمان تقویت کنیم.

بعضی ها معتقدند که به جای زمان، باید انرژی خودمان را مدیریت بکنیم و علت اینکه ما کارهایمان را خوب و به موقع انجام نمی دهیم، نداشتن انرژی است؛

شما هم روزهایی را به خاطر دارید که یک برنامه ریزی خوب برای انجام کارهایتان انجام داده ًاحتمالا بودید ولی حس و حال انجام کارها را نداشته اید !

ما 4 نوع انرژی داریم که برای سرحال بودن و داشتن بهترین راندمان کاری، باید هر چهار نوع این انرژی ها در حد مطلوبی تامین و شارژ باشند :

  • انرژی فیزیکی ( بدن )
  • انرژی فکری ( ذهن )
  • انرژی روحی ( روح )
  • انرژی احساسی ( احساسات )

با تقویت این 4 نوع منبع انرژی، ما بهتر می توانیم کار کنیم و راندمان بالاتری هم خواهیم داشت. و هر چه این منابع انرژی، بصورت متوازن شارژ شوند، بهتر است. پس اگر فقط به فکر یکی دو تا از آنها هستید، مطمئن باشید که به اندازه کافی مفید نخواهد بود. لطفا کمی به خودتان رحم کنید ! برای بهتر کار کردن، اول باید کمی به خودتان برسید و بعد به سراغ کارها بروید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان کتاب جهان بدون فقر pdf

 

پست های مرتبط

دانلود رایگان کتاب افزایش فروش آنلاین با 20 راهکار فوق العاده اثر بخش

ریشه

دانلود رایگان کتاب سه شغل پر درآمد دیجیتال مارکتینگ در سال 2021

ریشه

دانلود رایگان کتاب بازاریابی در فیسبوک _ سکوی پرتاب کسب و کارها در سطح جهانی

ریشه

دیدگاهتان را بنویسید