ریشه

با خدمات دیجیتال مارکتینگ ما کسب‌وکار خود را گسترش دهید

بازار با سرعت بی سابقه‌ای در حال تغییر است. اگر می‌خواهید در این بازار دوام بیاورید و از عرصه رقابت جا نمانید لازم است از روش های نوین بازاریابی استفاده کنید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه استراتژی های بازاریابی دیجیتال شما را به نحوی تنظیم می‌کنیم که به بهترین و کارآمدترین نتایج ممکن برسید.

ما به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ تمام عیار رویکردی شامل ترکیبی از استراتژی های بازاریابی محتوا، بهینه سازی برای موتورهای جستجو(سئو) ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و جذب ترافیک هدفمند برای شما در نظر می‌گیریم.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم تماس ما را پر کنید. متخصصین ما در ریشه با تحلیل دقیق کسب و کار شما بهترین راهکار ها را به شما ارائه می‌دهند.

دانلود کاتالوگ خدمات

فرم مشاوره

خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس ریشه

سئو

سئو یا بهینه سازی سایت

بهینه سازی و سئو سایت به عوامل بسیاری وابسته است. برآورد و تعیین قیمت نهایی بهینه سازی و سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به تحلیل چند ساعته و شاید تا چند روزه ای که صورت می گیرد، برآورد می شود. برای مشاهده حدودی قیمت روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاهده قیمت
طراحی وبسایت

طراحی سایت 

روز به روز به کسب و کار هایی که به طراحی سایت نیاز دارند افزوده میشود چرا که خرید های آنلاین پیشرفت کرده و فروش هر محصولی نیازمند طراحی وب سایت است. آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه با داشتن تیمی مجرب شما را در این راه همراهی میکند. فقط کافیسیت با دریافت مشاوره رایگان به کسب و کار خود رنگ و بوی دیگری بدهید.

مشاهده قیمت
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

داشتن سایت به تنهایی کافی نیست حتما باید محتوای مناسبی را برای سایت خود در اختیار مشتریان و کسانی که شما را دنبال میکنند داشته باشید تا همیشه شما را همراهی کنند. نوشتن محتوا و بازاریابی محتوا به کسانی نیازمند است که از کسب‌وکار شما اطلاعات کافی را داشته باشد.تعرفه های بازاریابی محتوا ما از طریق لینک زیر قابل مشاهده است.

مشاهده قیمت
بازاریابی اینستاگرام

بازاریابی اینستاگرام

امروزه اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی شده که خرید و فروش انواع محصولات مختلف در این پلتفرم به راحتی انجام میگرد. پس اگر به دنبال معرفی و افزایش فروش خدمات و کسب و کار خود هستید باید از اینستاگرام استفاده کنید. تیم ریشه آمادگی خود را برای همراهی شما در این مسیر اعلام میکند.

مشاهده قیمت
تبلیغات گوگل

کمپین های تبلیغاتی

هر کسب و کاری در ابتدای کار خود به تبلیغات نیاز دارد، بر اساس پیشرفت و عمومی شدن اینترنت در میان مردم، تبلیغات به صورت اینترنتی با صرفه تر و بازخورد بهتری خواهد داشت. پس نباید از کمپین های پیشنهادی آژانس ریشه غافل شوید.

مشاهده قیمت
طراحی گرافیکی

طراحی گرافیک

هر برند قدرتمندی نیاز به هویت بصری واحد و منسجم دارد. آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه با بهره گیری از طراحان مجرب و با تجربه ی بالا و خلاقیت مثال زدنی خود، برایتان یک هویت بصری زیبا، متحد و چشمگیر طراحی خواهد کرد. هدف ما متمایز و حرفه ای نشان دادن کسب و کار شماست.

مشاهده قیمت