ریشه
تبلیغات گستره
تبلیغات دسته بندی نشده مقالات

تبلیغات گستره

تبلیغات گستره چیست؟

امروزه تبلیغات گستره در شبکه های اجتماعی به یک امر ضروری و حیاتی برای کسانی که کسب و کار آنلاین دارند محسوب می شود.امروزه بیشتر فروشندگان به جای اینکه محصول و کالای خود را در مغازه بفروشند به خرید آنلاین رجوع می کنند.برای فروش انلاین علاوه بر سایت های فروش آنلاین از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام که کاربران زیادی دارد نیز میتوان استفاده کرد.نقش اساسی فضای مجازی بهبود بخشیدن به کسب و کارهای آنلاین است.

برای مطالعه بیشتر:بهترین زمان برای شروع تبلیغات

تبلیغات گستره
تبلیغات گستره

تبلیغات گستره در شبکه های اجتماعی چیست؟

در مواقع عادی که می خواهید برای کسب و کارتان در فضای مجازی تبلیغ کنید معمولا به سراغ پیچ هایی میروید که فالور های زیادی دارند و با آنها بر سر هزینه اش بحث می کنید.این کار علاوه بر اینکه وقت شما را میگیرد ممکن است با قیمت های بالایی روبرو شوید.اما در تبلیغات گسترده شما از شرکتی کمک میگیرید که در این زمینه فعال است و میتواند شما در در این کار راهنمایی کند و یا اصلا تبلیغ کارتان را به آنها بسپارید.این کار برصرفه تر از این است که به چندین پیج تبلیغ بدهید.در تبلیغات گسترده ,روش به این صورت است که یک شرکت یا جمعی از منخصصان با تجربه در که در این زمینه فعالیت می کنند بازاریابی شبکه های اجتماعی را انجام می دهند.

تبلیغات گستره در کانال  تلگرام

یک نوع دیگر تبلیغات گسترده که در تلگرام با عنوان “پست ویژه “است.در این روش ادمین کانال مورد نظر تان باید جایگاه تبلیغ شما را در کانال ثابت نگه دارد.به عنوان مثال شما تایین می کنید که بعد از پست شما چند پست دیگر قرار بگیرد در کانال در نتیجه این کار پست شما هم بین دیگر پست ها قرار می گیرد و بازخورد بیشتری خواهد داشت.نوع دیگر تبلیغات در تلگرام با عنوان “پست آزاد”نام برده می شود.پست آزاد به نحوی است که پست شما در کنار چندین پست دیگر قرار میگیرد و امکان دارد که پست شما در میان آنها دیده نشود و طبیعتا بازدید کمتری خواهد داشت.

تبلیغات گستره چیست؟
تبلیغات گستره چیست؟

مزایای تبلیغات گستره درتلگرام چیست؟

  • صرفه جویی در زمان: یکی از بزرگترین مزیت‌های تبلیغات گسترهتبلیغات گستره در تلگرام، این است که شما می‌توانید با مراجعه به تیم‌های فعال در این حوزه، در وقت خود صرفه‌جویی کنید و زحمت مذاکره کردن با ادمین‌های مختلف را به آنها بسپارید.
  • صرفه جویی در هزینه‌های تبلیغ: همیشه در تبلیغات انبوه، هزینه تبلیغ به مراتب پایین‌تر از تبلیغات به‌صورت تکی و جداگانه است.
  • امکان انجام تبلیغات به صورت هدفمند: در این روش، شما می‌توانید بر اساس موضوع کسب و کار خودتان انتخاب کنید که تبلیغات در چه پیج‌هایی منتشر شوند. مثلا اگر در زمینه فروش پوشاک فعالیت می‌کنید می‌توانید تعیین کنید که تبلیغ شما فقط در پیج‌هایی با موضوع مد و فشن منتشر شود.
  • اعتبارسنجی پیج‌ها و کانال‌ها: گروه‌های تبلیغات گستره، پیج‌ها و کانال‌های پخش کننده تبلیغات را مورد بررسی قرار می‌دهند تا فالوور و اعضای فیک نداشته باشند. بنابراین می‌توانید آسوده خاطر باشید که تبلیغ شما توسط افراد واقعی دیده می‌شود.
  • امکان مشاهده آمار بازدید تبلیغ: در روش تبلیغات گستره می‌توانید آمار بازدید تبلیغ را به‌صورت دقیق مشاهده کنید تا از عملکرد کمپین تبلیغاتی خود آگاه شوید.

افزایش ممبر کانال تلگرام

تبلیغات گسترده ,معنی افزایش ممبر در تلگرام, خرید ممبر برای کانال تلگرام تان است.این راه کار برای کسانی خوب است که جدیدا یک کانال تلگرام خریداری یا طراحی کرده اند.بعد از اینکه تعداد افرادی را به کانال شان اضافه کردند و چند تا هم پست جذاب را به اشتراک گذاشتند اکنون نوبت این است که ممبر کانال خود را افزلیش دهند.نتیجه این کار باعث می شود که اعضایی که در کانال تان هستند بیشتر به شما اعتماد کنند و در کانال تان بمانند.

تبلیغات گستره
تبلیغات گستره در تلگرام

تبلیغات کلیکی تلگرام

تبلیغات گسترده ,یک نوع دیگر از تبلیغات تلگرامی که به افزایش ممبر برای کانال  تلگرامی تان کمک می کند تبلیغات کلیکی است.همین طور که از نامش هم معلوم است برای تعداد کلیک هایی که بر روی پست های شما انجام میشود می بایست هزینه مورد نظر برای آن را بپردازید.میتوان گفت که این نوع تبلیغ از چند جهات می تواند به صرفه باشد و حتی شاید به نسبت دیگر تبلیغات از لحاظ اقتصادی هم به نسبت تبلیغات بازدیدی بهتر باشد.یک مشکلی که این نوع تبلیغات دارد نصب یک سامانه خاص بر روی سیستم تان برای آگاهی از آمار کلیک ها است.توجه داشته باشید که برای این کار باید از یک سیستم با کیفیت استفاده کنید.

تعرفه تبلیغات در تلگرام

اقتصاد آنلاین – تجارت نیوز – تسنیم – اقتصاد 24 و 850 وب سایت داخلی

فقط با روزانه 50 هزار تومان

انتخاب – خبر آنلاین – دنیای اقتصاد – اقتصاد نیوز و 900 وب سایت داخلی

فقط با روزانه 50 هزار تومان

تبلیغات کسب و کار شما در 900 سایت داخلی

( ورزش 3 – خبرگزاری فاری – باشگاه خبرنگاران – خبر فوری و… )

روزانه فقط با 50 هزار تومان

تو این وضعیت کسادی بازار تبلیغات آنلاین کمکت میکنه

با تبلیغات آنلاین کسب و کارتو از کسادی در بیار

فرصت استثنایی تبلیغ کسب و کار در سایتهای داخلی با روزانه 50 هزار تومان

با تبلیغات آنلاین ریشه از کسادی در بیا ، بسته های تبلیغات اینترنتی ریشه

تبلیغ ماهانه برند شما در 900 سایت داخلی فقط 900 هزار تومان

سخن پایانی:اگر برای کسب و کار خود نیازمند تبلیغات گستره و بازاریابی هستید آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه برای ارائه خدمات به شما آماده همکاری است.

تبلیغات گستره
تبلیغات گستره

پست های مرتبط

تاثیر تبلیغات در تجارت

ریشه

طراحی وب سایت با سرعت بالا

ریشه

اثر تبلیغات بر ذهن انسان

ریشه

دیدگاهتان را بنویسید