ریشه
تبلیغات کسب و کارهای کوچک
تبلیغات دسته بندی نشده مقالات

تبلیغات کسب و کارهای کوچک

استراتژی تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

تبلیغات کسب و کارهای کوچک,مشاغل کوچکی که هنوز پیشرفت زیادی در کارشان نکرده اند و به دنبال رشد در کسب و کارشان و افزایش مشتری هستند باید هزینه خوبی را برای سرمایه گذاری در تبلیغات بکنند تا مخاطبان بیشتری از نام تجاری آنها باخبر شوند.برای تبلیغات راه حل ها و پلتفرم های مختلفی وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید.به طور مثال از رسانه های تبلیغاتی سنتی مثل روزنامه و بروشور ,کارت ویزیت ,پوستر های تبلیغاتی استفاده کنید.و یا از روش های تبلیغاتی جدید و از طریق فضای مجازی همانند اینستاگرام ,تلگرام و …. استفاده کنید.

تبلیغات کسب و کارهای کوچک
تبلیغات کسب و کارهای کوچک

برای مطالعه بیشتر:سئو کار در تبریز

خدمات تبلیغات کسب و کارهای کوچک

1-تبلیغات رسانه های اجتماعی

تبلیغ کردن در فضای مجازی یک کار تقریبا به صرفه و کم هزینه است که شما میتوانید با ارتباط برقرار کردن با مخاطب مورد نظرتان به هدف تان نزدیک تر شوید.به طور مثال اگر شما یک فروشگاه خرده فروشی دارید می توانید به نحوی تبلیغات کنید که افراد خاص در اطراف شما از تبلیغات تان استفاده کنند.در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از رسانه های اجتماعی برای تبلیغات آشنایتان کنیم.

تبلیغات کسب و کارهای کوچک
تبلیغات کسب و کارهای کوچک

برای مطالعه بیشتر:نقش تبلیغات در کسب و کار

اینستاگرام: تبلیغات در اینستا یکی از راه حل های است که به شما کمک میکند در کمترین زمان با تبلیغات در این اپلیکیشن به نتیجه برسید چرا که اکثر کاربران در اینستاگرام جوانان زیر 30 سال هستند و شما با راه اندازی کاری که مورد توجه این قشر است میتوانید به نتیجه مطلوبی برسید.اینستاگرام در کنار یوتیوب و فیسبوک جز پلتفرم های دیجیتال برای بازار یابی اجتماعی است.باید محتوای پیچ شما نسبت با کارتان مرتبط باشد تا تاثیر گذار باشد.

برای مطالعه بیشتر:مزایای تبلیغات در فضای مجازی

مزایای تبلیغات در فضای مجازی
مزایای تبلیغات در فضای مجازی

تلگرام: در تلگرام تبلیغات بازدیدی است و شما به نسبت بازدیدی که از تبلیغ تان می شود هزینه پرداخت می کنید پس در نتیجه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.در این اپلیکیشن میتوانید با کمترین هزینه هم تبلیغات کنید.میتوانید بخواهید که تبلیغ تان به اندازه هزینه ای که کرده اید بازدید بگیرد و سپس پاک شود.در کل می توان گفت که تبلیغات در تلگرام یکی از روش های موثر در پیشرفت تبلیغات کسب و کارهای کوچک است.

مزایای تبلیغات در فضای مجازی
مزایای تبلیغات در فضای مجازی
2- تبلیغات موبایل

تبلیغات کسب و کارهای کوچک از طریق موبایل یکی دیگر از تبلیغات دیجیتال است که از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت میگیرد.تبلیغات در موبایل میتواند به این صورت باشد: تبلیغات نمایشگر موبایل، تبلیغات جستجوی موبایل، تبلیغ در ویدیوهای موبایل، تبلیغات برنامه تلفن همراه،تبلیغات شبکه های اجتماعی فقط در دستگاه های تلفن همراه ارائه می شود.

برای مطالعه بیشتر:تاثیر تبلیغات آنلاین بر رفتار خرید مصرف کنندگان

3-تبلیغات چاپی

تبلیغات چاپی قبلا یک روش اصلی و اساسی برای تبلیغات کسب و کارهای کوچک بود.اما با به میان آمدن تبلیغات دیجیتال کمتر کسی از این مدل تبلیغات بازدید می کند.چرا که هزینه این مدل تبلیغات هم بالا است و هم بازدهی پایینی دارد.اما با مقدار هزینه ای که برای تبلیغات مجازی می کنید هم به صرفه تر است و هم این تبلیغات در صفحه شما می ماند و مثل کاغذ نیست که دور انداخته شود یا پاره شود و یا اصلا مورد توجه قرار نگیرد.اگر دقت کرده باشید اکثر افراد با این مدل تبلیغات جذب کار شما نمیشوند و نیاز دارند که توضیح بیشتری در مورد کسب و تان به آنها بدید .پس ما به شما توصیه می کنیم که از این نوع تبلیغ کمتر استفاده کنید.

تاثیر تبلیغات آنلاین بر رفتار خرید مصرف کنندگان
تاثیر تبلیغات آنلاین بر رفتار خرید مصرف کنندگان
4-تبلیغات پخش

یکی دیگر از راه ها برای تبلیغات کسب و کارهای کوچک تبلیغات پخش است که به صورت گسترده در تلویزیون و رادیو وجود دارد. اگرچه تبلیغات پخش شده به ویژخ تبلیغات تلویزیونی برای مشاغل کوچک میتوانند پرهزینه باشند اما اگر ایستگاه های تلویزیونی و رادیوی محلی در نزدیکی خود داشته باشید ممکن است هزینه ی مقرون به صرفه تری داشته باشند و مخاطبان با کسب و کار محلی شما بسیار مرتبط باشند.

5-تبلیغات خارج از خانه

تبلیغات خارج از خانه یا فضای باز به گونه تبلیغاتی گفته میشود که وقتی افراد خارج از خانه خود هستند در سطح شهر یا بیرون از شهر به آنها برخورد میکنند که این شامل تبلیغات بیلبود ها، تابلوهای دیجیتال، تبلیغات حمل و نقل مثل تبلیغات روی اتوبوس ها یا داخل مترو و ایستگاه های اتوبوس، تبلیغات اماکن ورزشی و… . تبلیغات خارج از خانه می تواند بسیار گران باشد بنابراین مطمئن شوید که متناسب با بودجه تبلیغاتی شما باشند.

سخن پایانی:در این مقاله شما را با برخی روش های تبلیغات آشنا کردیم و در پایان به این نکته برسیم که شما میتوانید برای تبلیغات کسب وکار خود از شرکت ما یعنی آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه برای تبلیغات خود کمک بگیرید.

پست های مرتبط

تاثیر تبلیغات در تجارت

ریشه

طراحی وب سایت با سرعت بالا

ریشه

اثر تبلیغات بر ذهن انسان

ریشه

دیدگاهتان را بنویسید