ریشه
شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی در ترکیه و استانبول
اینستاگرام بازاریابی بازاریابی شبکه های اجتماعی بازاریابی صادراتی پینترست تبلیغات دسته بندی نشده فیسبوک

ارزانترین روش بازاریابی و تبلیغات در شرکت های تبلیغاتی ترکیه و استانبول

ارزانترین روش بازاریابی و تبلیغات در شرکت های تبلیغاتی ترکیه و استانبول

شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی در ترکیه و استانبول

بازاریابی و تبلیغات در شرکت های تبلیغاتی ترکیه و استانبول با هزینه های بالا یا در ایران با کیفیت بالا و کم هزینه؟

شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی در ترکیه و استانبول

بسیاری از شرکت های ایرانی جهت بازاریابی و صادرات محصولات از تبلیغات درشرکت های تبلیغاتی ترکیه برای بازاریابی بین المللی خود استفاده می کنند.

خدمات تبلیغات و بازاریابی در ترکیه و روش های تبلیغاتی آن:

به گزارش وب سایت Data Portal در ژانویه 2021 حدود 71% یعنی معادل 60 میلیون نفر از جمعیت کشور ترکیه در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند که این میزان نسبت به ژانویه 2020 با رشدی حدود 11% همراه بوده است.

برای تبلیغات بین المللی موثر، بسیاری ازشرکت های بازاریابی درترکیه از تبلیغات در روزنامه ها ، مجلات ، خبرنامه ها ، درج نام تجاری خود در فهرست تجارت ترکیه ، چاپ و تبلیغات نمایشگاهی در کتاب های نمایشگاهی و غیره استفاده می کنند. اما آیا تبلیغات در ترکیه مقرون به صرفه است؟

همانطور که گفته شد ،استفاده ازاین تبلیغات با هزینه بالا امکان پذیر است. در حالی که اغلب هزینه تبلیغات اینترنتی

در سطح بین المللی و با روشی ارزان تر و با کیفیت بهتر تبلیغ می شود.

تبلیغات در فیسبوک ,تبلیغات در گوگل ، تبلیغات در اینستاگرام و پیام رسان های دیگر به راحتی و با هزینه ی کم در ایران صورت می گیرد.

معرفی برند به وسیله ی این شبکه های اجتماعی به روشی کاملاً حرفه ای صورت می گیرد. شرکت های تبلیغاتی طی سالیان گذشته با انجام تبلیغات با کیفیت ، تجربیات مفیدی در این راه کسب کرده اند.

آژانس ریشه با کادری مجرب از روشهای مختلف تبلیغاتی خود استفاده می کند. روش های تبلیغاتی موثر را با مشاوره رایگان برای مراجعین بیان می کند و از تخفیف های بسیار خوبی برای مشتریان خود در ترکیه استفاده می کند.

بیشتر بخوانیم : چگونه برای صادرات مشتری خارجی پیدا کنیم + بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی خارجی

چگون برای محصولات خود مشتری ترکیه ای و خارجی پیدا کنیم؟
چگون برای محصولات خود مشتری ترکیه ای و خارجی پیدا کنیم؟

بازاریابی و تبلیغات موثر در شبکه های اجتماعی ترکیه :

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که در دسترس عموم قرار دارد. تبلیغات در اینستاگرام توسط ریشه به روشی کاملاً حرفه ای انجام می شود که تبلیغات محیطی و یا تبلیغ در نشریات  ترکیه هرگز جایگزین آن نمی تواند باشد.

دپارتمان بازاریابی و تبیلغات ریشه با تعرفه تبلیغاتی و بازاریابی پایین در اینستاگرام در خدمت شما صادر کنندهگان گرامی می باشد.

جذب مشتریان هدف در یوتیوب ، فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر و لینکدین از افراد و بازار هدف تان در ترکیه، ایجاد تعامل با آنها و افزایش فالوور واقعی از اشخاصی که مدنظر شما جهت بازاریابی برندتان می باشد یکی از خدمات متمایز ما در آژانس بازاریابی و تبلیغات ریشه می باشد.

آخرین حرف بازاریابی و تبلیغات در ترکیه

یکی از معایب تبلیغات در روزنامه ها و مجلات ترکیه این است که توسط مخاطب هدف شما دیده نمی شود. تعجب می کنید چرا دیده نمی شوید؟

نه ، تعجب آور نیست که با تأملی در جمله زیر ، دلیل قانع کننده ای از راه رسید.

با ورود تلفن های هوشمند و بنابراین دنیای مجازی ، کلیه اخبار از طریق کانال های یوتیوب ، فیسبوک و پیج های اینستاگرامی پیگیری می شود. افراد کمی روزنامه می خوانند. تعداد کمی از افراد تبلیغات در مجلات و روزنامه های ترکیه را مشاهده می كنند. امروزه تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی ترکیه مانند فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر و لیکدین حرف اول را می زند.

برای شروع بازاریابی برند ، محصولات و خدمات تان در ترکیه بهتر است از تبلیغات مقرون به صرفه و با کیفیت توسط تیم ریشه استفاده کنید. مشاوره رایگان ریشه از طریق تماس و یا ملاقات حضوری امکان پذیر است.

 

پست های مرتبط

تاثیر تبلیغات در تجارت

ریشه

طراحی وب سایت با سرعت بالا

ریشه

اثر تبلیغات بر ذهن انسان

ریشه

دیدگاهتان را بنویسید