ریشه

نمونه وب سایت تاسیساتی|سفارش شرکت بهینه سازان

نمونه وبسایت تاسیساتی

نمونه وب سایت تاسیساتی

یک نمونه وب سایت تاسیساتی متعلق به شرکت تاسیساتی بهينه سازان در زمینه ی فروش محصولات تأسیساتی فعالیت می کند, می باشد. این شرکت تاکنون سهم بسیاری در پیشبرد این صنعت ایفا نموده است . در حال حاضر در بازار تأسیسات ایران موقعیت بسیار خوبی دارد. این شرکت از پرسنل مجرب و متخصص برای شرکت خود به کار می گیرد.

وب سایت تاسیساتی
نمونه وب سایت تاسیساتی| بهینه سازان
نمونه سایت تاسیساتی
نمونه سایت تاسیساتی| بهینه سازان
نمونه سایت تاسیسات ساختمانی
نمونه وب سایت تاسیساتی|بهینه سازان
نمونه سایت تاسیساتی
نمونه سایت تاسیساتی|بهینه سازان
نمونه وب سایت تاسیساتی
نمونه سایت تاسیساتی| بهینه سازان

برای مثال , نمونه دسته بندی محصولات این شرکت در زمینه كالاهای تأسيساتي به تفسیر ذيل مي باشد

نمونه سایت تاسیساتی تأسيسات سرمايشی، تهويه مطبوع با برندهاي معتبر به فروش می رسد.این کالاها  شامل: انواع چيلرها و ميني چيلرهای تراكمی،انواع چيلرهاي جذبی انواع هواساز، انواع برج های خنك كن فايبر گلاس و گالوانيزه،ايرواشر، زنت و پكيج های تهويه مطبوع خانگی، انواع اسپيلت وكولر گازی، انواع ديگ، انواع مشعل، انواع پمپ ها ، انواع بوستر، پمپ های آبرسانی، آتش نشانی، آبياری، انواع پكيج های گرمايشی، انواع رادياتور، انواع مبدل های گرمايشی ، انواع شيرآلات ، انواع لوازم كنترل و ترموستات ، انواع سختی گير، فيلتر شنی، انواع فن كوئل و يونيت هيتر، انواع لوله و اتصالات، لوازم رادياتور و مشعل، لوازم استخر، سونا و جكوزي، آتش نشانی و غیره می باشد.

وب سایت بهینه سازان یکی از نمونه سایت تاسیساتی که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه طراحی شده است. این وب سایت شامل 5 منو ی اصلی می باشد. شامل صفحات (خانه /محصولات / درباره ی ما/ وبلاگ) این صفحات حاوی زیر منو نیز می باشد. تعداد منو ها متناسب با خواست مشتری قابل تغییر می باشد و می توان صفحاتی را نیز افزایش یا کاهش داد. برای دریافت مشاوره در زمینه ی طراحی سایت تاسیساتی و دریافت لیست قیمت طراحی سایت با مشاوران ریشه تماس حاصل نمایید.