ریشه

طراحی سایت پلاستیک|سفارش شرکت گارانتی پلاستیک

نمونه سایت بازیافتی

طراحی سایت پلاستیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه در زمینه ی طراحی سایت پلاستیک و پلیمر و بازیافت پلاستیک فعالیت می کند . یکی از نمونه سایت های طراحی شده توسط ما وب سایت شرکت گارانتی پلاستیک می باشد. کارخانه ی صنعتی گارانتی پلاستیک (نیک پلاستیک) از ابتدای سال 97 شروع به فعالیت نموده است. شرکت گارانتی پلاستیک در زمینه ی تولید گرانول بازیافتی فعالیت می کند. تجارب این شرکت حاصل از تعامل با صنایع بازیافت ضایعات در کشور های پیشگام می باشد. فرآیند تولید گرانول با استفاده از جدیدترین متد ها و با تکیه بر تکنولوژی روز کشور های اروپایی صورت می گیرد.

نمونه سایت پلاستیک
نمونه سایت پلاستیک| گارانتی پلاستیک/خانه

 

نمونه وب سایت پلاستیک
نمونه وب سایت پلاستیک |گارانتی پلاستیک/محصولات
نمونه وبسایت پلاستیک
نمونه وب سایت پلاستیک| گارانتی پلاستیک/درباره ی ما
نمونه طراحی سایت پلاستیک
نمونه طراحی سایت پلاستی|گارانتی پلاستیک/تماس با ما
نمونه سایت پلاستیک
نمونه سایت پلاستیک|گارانتی پلاستیک/لیست قیمت

 

نمونه سایت پلاستیک
نمونه سایت پلاستیک|گارانتی پلاستیک/وبلاگ
نمونه سایت پلاستیک
نمونه سایت پلاستیک|گارانتی پلاستیک/اخبار

 

وب سایت شرکت گارانتی پلاستیک

وب سایت پلاستیک شرکت گارانتی پلاستیک , یکی از نمونه وب سایت های شرکتی مختص صنف بازیافت می باشد .این وب سایت دارای چندین صفحه منو می باشد که به اختصار توضیح می دهیم. وب سایت گارانتی پلاستیک شامل 8 منو می باشد که شامل :خانه , محصولات,تماس با ما , لیست قیمت محصولات, بلاگ, اخبار پلاستیک, لغت نامه ی بازیافت پلاستیک. تعداد این منو ها با توجه به خواست مشتری قابل تغییر می باشند.

مزایای داشتن وب سایت پلاستیک در چیست؟

امروزه با توجه به کاربرد بالای پلاستیک و افزایش روز افزون این صنایع بسیاری از افراد در این صنف اقدام به فعالیت در شبکه های مجازی و در دنیای وب کرده اند. مزایای بالای فعالیت در زمینه ی اینترنت , طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

چگونه برای صادرات گرانول مشتری خارجی پیدا کنیم؟

برای بازاریابی در کشور های خارجی و صادرات گرانول نیازمند یک وب سایت حرفه ای و چند زبانه هستیم. تولید و صادرات گرانول به عراق و سایر کشور های مد نظر, نیازمند یک وب سایت به زبان کشور مقصد و یک صفحه اینستاگرام می باشد . دپارتمان ریشه مجری تمامی فعالیت های مربوط به بازاریابی آنلاین در رابطه با صادرات گرانول در کشورهای خارجی شرکت گارانتی پلاستیک می باشد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی سایت پلاستیک و مشاوره و دریافت لیست قیمت و همچنین نحوه ی همکاری با ما در رابطه با فعالیت در زمینه ی بازاریابی آنلاین در سایر کشورها با ما تماس بگیرید.