ریشه
Image default
اخبار دیجیتال

فیس بوک از سرویس پخش بازی های رایگان برای موبایل رونمایی می کند

فیس بوک از سرویس پخش بازی های رایگان برای موبایل رونمایی می کند

 فیس بوک در حال رونمایی از سرویس بازی ابری خود است. اما قرار نیست با سرویس‌های انویدیا ، مایکروسافت و گوگل رقابت کند. این شبکه اجتماعی منحصرا بر روی بازی‌های موبایل تمرکز کرده است.در حالی که بقیه شبکه‌های اجتماعی برای بازی‌های کامپیوتری هستند.

این سرویس جدید بازی‌های فوری قابل اجرا  را به شما پیشنهاد می کند که فقط شما باید آن‌ها را انتخاب کنید و بر روی آن‌ها کلیک کنید. عنوان ‌های که الان در دسترس هستند را می توانید در  fb.gg/play پیدا کنید و نیازی به نصب و کنترلر نیست.(چون این بازی‌های موبایل طوری طراحی شده اند که بر روی صفحه نمایشگر لمسی اجرا می شوند)

یک مزیت بزرگ سرویس ابری بازی‌های فیس بوک رایگان بودن آن است. ممکن است در آینده بازی‌های پولی نیز اضافه شود ولی الان نیازی نیست برای خرید بازی‌ها پول بپردازید.

فیس بوک از سرویس پخش بازی های رایگان برای موبایل رونمایی می کند
فیس بوک از سرویس پخش بازی های رایگان برای موبایل رونمایی می کند

فیس بوک از سرویس پخش بازی های رایگان رونمایی کرد | بازی های رایگان فیسبوک

بعضی از این بازی‌های رایگان دارای خرید‌های درون برنامه ای هستند. اگر شما  از طریق اکانت فیس بوک خود وارد شوید، تمام خرید‌هایی که شما انجام داده اید و یا انجام خواهید داد با نسخه بومی ‌که روی تلفن همراه خود نصب کرده اید همگام سازی خواهد شد.

علاوه بر این، این سرویس از بازی متقابل نیز پشتیبانی می کندو همزمان با دستگاه‌های مختلفی این بازی را می توانید انجام دهید. به این معنی که اگر شما نسخه ابری بازی را بازی می کنید، می توانید رقیبانی را که از بازی بومی استفاده می کنند را به چالش بکشید و با آن‌ها رقابت کنید.

این سرویس سریع  و رایگان است. اگر شما دوست ندارید که با اسم واقعی و یا عکس خود وارد شوید نیازی به این کار نیست چرا که فیس بوک به شما اجازه می دهد که برای خود یک اسم بازیکن و آواتار  بزارید تا در زمان بازی از آن استفاده شود.

فیس بوک امیدوار است که نحوه تبلیغ بازی‌ها را نیز تغییر دهد. به جای این که یک تصویر معمول یا شاید یک کلیپ کوتاه از بازی ارائه دهد، توسعه دهندگان می توانند نسخه‌های آزمایشی بازی خود را ایجاد کنند تا افراد بتوانند بلافاصله بازی کنند. باز هم، این امکان وجود دارد زیرا چیزی برای نصب و کنترلر برای اتصال وجود ندارد. استودیو‌های زیر برای تبلیغات قابل اجرا ثبت نام کرده اند: 2K, FunPlus,  Gameloft, Glu Mobile, Gram Games, Rovio و استودیو هایWildlife .

بیشتر بخوانید:

بی صدا کردن پیام واتساپ برای همیشه

پست های مرتبط

پتنت جدید شرکت چینی؛ گوشی با هشت دوربین

Root Admin

گوشیهای اندرویدی قدیمی از سال آینده از برخی وب‌سایت‌ها پشتیبانی نخواهند کرد

Root Admin

بروزرسانی نسخه IOS 14.2 با ایموجی های جدید و کنترل بهتر Shazam

Root Admin

دیدگاهتان را بنویسید