ریشه
آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه دیجیتال مارکتینگ ریشه لندینگ سئو SEO

بهینه سازی موتور جستجو SEO

بهینه سازی موتور جستجو سئو SEO

بهینه سازی موتور جستجو SEO چیست؟

سئو SEO به معنای روند بهینه سازی وبسایت به منظور گرفته «رتبه» بالاتر در نتایج صفحات موتورجستجو و در نتیجه افزایش تعداد بازدید رایگان از وبسایت شما است. کانال هایی ذینفع از سئو یا بهینه سازی موتور جستجو می توان به وبسایت ها، وبلاگ ها و اینفوگرافیک یا همان عکس های توضیح دار اشاره کرد.

راه های مورد استفاده از سئو به منظور دریافت ترافیک یا بازدید با کیفیت از سایت شما عبارت اند از:

سئو درون سایت:

این نوع از سئو بر روی تمام محتواهایی تمرکز میکند که «درون سایت» وجود دارند. با تحقیق بر روی تعداد کلیدواژه های جستجو شده به وسیله بازدید کنندگان و مقصود (معنای) آنها، شما قادر خواهید بود تا به سوالات خوانندگان پاسخ داده و در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) که این سوالات در آن قرار دارد ریتبه بالاتری کسب کنید.

سئو خارج از سایت:

این نوع از سئو بر فعالیت هایی تمرکز میکند که در خارج از سایت شما صورت میگیرد و رتبه سایتتان را در نتایج جستجو گوگل بدون پرداخت پول بالا میبرد. ممکن است از خود بپرسید: «چه فعالیت هایی خارج از سایت من می تواند بر رتبه سایتم در موتورهای جستجوگری مثل گوگل تاثیر بگذارد؟» پاسخ این سؤال در لینک های برگشتی یا پیوندهای ورود (backlink) نهفته است. تعداد افرادی که لینک سایت شما را در سایت یا شبکه اجتماعیشان منتشر میکنند و میزان «نفوذ» آنها در میان مخاطبین مشخص کننده رتبه کلیدواژه هایی است که برای شما و سایتتان اهمیت دارد. با برقراری تماس با دیگر ناشران، نوشتن نظرا به عنوان میهمان در وبسایت آنها (و اشاره به وبسایت خودتان) و جلب نظرات خارجی می توانید پیوند های وروی مورد نیازتان برای قرار گرفتن در صدر لیست نتایج جستجوی موتور جستجو را به دست آورید.

سئوی فنی:

این نوع از سئو بر پشت پرده وبسایت شما و نحوه کدگذاری صفحه تان تمرکز می‌کند. فشرده سازی تصویر، داده های ساختار یافته و بهینه سازی فایل برگه آبشاری (CSS)، انواع سئو های فنی هستند که می توانند سرعت بارگذاری وبسایت شما را افزایش دهند که از نظر موتورهای جستجویی همچون گوگل یک فاکتور مهم محسوب می‌شود.

پست های مرتبط

استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360

Root Admin

بازاریابی محتوا

ریشه

The story of the Florida 2 algorithm began?

Root Admin

6 دیدگاه ها

چگونه از پینترست استفاده کنیم ؟ | پینترست چیست ؟ - آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه سپتامبر 22, 2020 at 12:28 ب.ظ

[…] بهینه سازی موتور جستجو SEO […]

پاسخ
برند بوک / Brand Book چیست؟ - آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه سپتامبر 22, 2020 at 1:01 ب.ظ

[…] بهینه سازی موتور جستجو SEO […]

پاسخ
افزایش درگیری کاربر در اپلیکیشن های تلفن همراه - آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه سپتامبر 22, 2020 at 1:22 ب.ظ

[…] بهینه سازی موتور جستجو SEO […]

پاسخ
چگونه خرده فروشان در محیط آنلاین موفق عمل کنند - آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه سپتامبر 23, 2020 at 3:08 ب.ظ

[…] بهینه سازی موتور جستجو SEO […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید