ریشه

با داشتن یک وبسایت قدرتمند شما این قدرت را دارید که هم درمورد خدمات و محصولات خود اطلاع رسانی کنید و هم یک تجربه خوب برای مشتریان خود بسازید. در معاملات B2B بالای ۹۰٪ خریداران قبل از اینکه تصمیم به خرید بگیرند در گوگل راجع به آن تحقیق میکنند. تصمیم یک شخص مبنی بر همکاری با شما هم به ظاهر وبسایت شما بستگی دارد و هم به اینکه استفاده از سایت شما چقدر برای او آسان باشد.

محتوایی که به راحتی در دسترس بازدیدکنندگان وبسایت شما نباشد، بودنش فرقی با نبودنش ندارد. اصولی طراحی شدن وبسایت، اصلی ترین عامل برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان همیشگی شماست.

راهنمای انتخاب طراحی وب سایت فروشگاهی یا شرکتی

یکی از مهمترین سوالات مشتری ها و صاحبان مشاغل در هنگام مشاهده لیست تعرفه طراحی و دیزان وبسایت  ، انتخاب نوع شرکتی یا فروشگاهی بودن قالب وب سایت است. در ادامه این مقاله برای انتخاب کردن آسان نوع وب سایت مورد نیازتان توضیحاتی را داده ایم

طراحی سایت

چه زمانی باید طراحی وب سایت فروشگاهی را انتخاب کنیم؟

  • فروش محصولات فیزیکی مانند پوشاک ، دکوراسیون داخلی منزل و …
  • فروش محصولات دیجیتالی و فایل های الکترونیکی مانند : ویدیو ، PDF ، سایر فایل ها
  • سفارش خدمات حضوری و غیر حضوری مانند سالن های زیبایی ، مراقبتی ، پزشکان و …

علت اینکه تعرفه قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی کمی از دیزاین وب سایت شرکتی بیشتر است به خاطر تعداد صفحات بیشتر و امکانات بیشتری است که طراحی وب سایت فروشگاهی دارد.

چه زمانی طراحی وب سایت شرکتی را انتخاب کنیم ؟

تمامی سازمان ها و شرکت های خدمات محور شامل ، صرافی ها ، گردشگری ها ، بازرگانی ، آموزشی ، دکوراسیون صنعتی و …  حتی اگر تعدادی از محصولاتشان قابلیت فروش  را دارد می توانند وب سایت شرکتی را انتخاب کنند تا با قابلیت سفارش محصول و پرداخت آنلاین ، در آینده در صورت نیاز امکان تغییر از وب سایت شرکتی به وبسایت فروشگاهی امکان پذیر خواهد بود.

تفاوت قیمت طراحی وب سایت وردپرس یا هزینه طراحی سایت اختصاصی در چیست ؟

یکی از متداول ترین سوالات کاربران در تصمیم گیری اولیه و هنگام شروع انتخاب پلن طراحی سایت این است که آیا وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی اختصاصی! در این بخش به صورت خلاصه و ساده ما شما را راهنمایی می کنیم که چه موقع از وردپرس استفاده کنید و چه موقع از برنامه نویسی اختصاصی …

توجه داشته باشید  که تمام سیستم های مدیریت محتوا ( CMS ) مانند  وردپرس ، پرستاشاپ ، مجنتو  و..  بر اساس برنامه نویسی php  نوشته شده اند که بسیار قدرتمند و بروز است و تقریبا  ۹۰ درصد وب سایت های جهان در حال حاضر با زبان php  نوشته شده است و بیش از ۶۰ درصد این وب سایت ها توسط سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس  مدیریت میشود . برای آشنایی بشتر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و مزایای وردپرس ، اینجا کلیک کنید .

اگر شما بخواهید قیمت طراحی وب سایت تان را کاهش دهید و در آینده برای توسعه وبسایتتان هزینه های کمتری داشته باشید.

مطمئنا سعی می کنید که به جای اینکه  تمامی امکانات ساده را از اول برنامه نویسی و طراحی کنید که این خود باعث افزایش تعرفه برنامه نویسی طراحی سایت شما از همان ابتدا خواهد شد، از امکانات از پیش برنامه نویسی شده و آماده استفاده می کنید که به مراتب هزینه طراحی وب سایت کمتری داشته و سسیستم مدیریت محتواهای معروفی نظیر وردپرس سالهاست که بر روی میلیون ها سایت در سطح بین المللی و جهانی فعال هستند و از آزمون های امنیتی و کاربری مختلفی سر بلند بیرون آمده اند.

چرا قیمت طراحی سایت وردپرس  کمتر از کد نویسی اختصاصی است ؟

  • بهره مندی از صدها ماژول رایگان و یا ارزان قیمت برای استفاده در آینده
  • منابع آموزشی بسیار زیاد فارسی و انگلیسی به صورت رایگان و یا هزینه بسیار پایین
  • به آسانی خواهید توانست وب سایت و یا فروشگاه خود را خودتان در آینده مدیریت کنید و یا در اختیار برنامه نویسان مختلف قرار دهید.
  • امنیت کاملا تست شده و ماژول های امنیتی ارزان و مناسب بودجه شما
  • سرعت تست شده و ماژول های افزایش سرعت با قیمت مناسب
  • سادگی ارتقاء و حتی امکان نوشتن امکانات اختصاصی به زبان php در آن

اگر وب سایت شما برنامه نویسی اختصاصی داشته باشد و خواهان امکانات خیلی خاص در سایت باشید و سایت شما فوق العاده پر هزینه و توجیه اقتصادی نداشته باشد.

از قالب آماده استفاده کنم یا قالب کاملا اختصاصی ؟

یکی از فاکتور های بسیار تاثیر گذار در قیمت نهایی طراحی سایت ،  طراحی ظاهر و قالب سایت است که از به User Interface نیز یاد می شود.

اگر دقت کنید اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند در تمامی سایت هایی که در دنیای وب جستجو و مشاهده می نمایید ، ظاهر وبسایت است و از روی ظاهر در مورد اون شرکت تصمیم می گیرید که این سایت یک شرکت حرفه ای است و یا سایت یک شخص که در خانه کار می کند .

بنابراین ظاهر وب سایت تاثیر بسزایی در آینده کسب کار اینترنتی شما دارد . هرچه بودجه بیشتری برای طراحی سایت در نظر بگیرید ظاهر بهتر و نتیجه نهایی حرفه ای تری بدست خواهید آورد  .

در لیست نرخ طراحیوب سایت ریشه ، پکیجی به نام طراحی وبسایت با گرافیک اختصاصی و خلاقانه  مشاهده می کنید که هزینه نسبتا بالاتری نسبت به سایر پلن های ارائه شده دارد . این هزینه بالاتر به خاطر زمان بیشتری که طراحی گرافیک اختصاصی و خلاقانه می طلبد تعیین شده است . در این نوع طراحی گرافیک سایت شما کاملا خلاقانه و حرفه ای خواهد بود و کابران شما با دیدن سایت شما  متوجه می شوند که شرکت شما یک شرکت بزرگ و حرفه ای است.

البته باز هم باید توجه کنید که با توجه به بودجه باید این تصمیم را بگیرید شما می توانید در ابتدا با یک ظاهر اختصاصی شده آماده با هزینه طراحی وبسایت کم  ، طراحی وب سایت را استارت بزنید و در آینده و پس از رونق کسب و کار خود توانید ظاهر وبسایت را تغییر دهید و حرفه ای تر کنید.

قیمت پشتیبانی سالانه هزینه نگهداری طراحی وبسایت چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه پشتیبانی سالانه طراحی سایت در پکیج های ریشه مارکتینگ به صورت انتخابی هست و شما بعد از یکسال می توانید در صورت نیاز این هزینه را پرداخت کنید که به مدت یکسال  سایت شما پشتیبانی شود.

با استفاده از خدمات پشتیبانی ما از تمامی خرابی ها و مشکلات احتمالی که به صورت غیر عمد توسط خود شما ایجاد می شود جلوگیری کند و در صورت نیاز برطرف شود و همچنین امنیت سایت شما توسط واحد پشتیبانی حرفه ای توشن به صورت کامل نضمین خواهد شد.

البته باز هم ذکر می کنیم که این هزینه کاملا انتخابی هست و شما می توانید این هزینه را پرداخت نکنید و در این صورت سایت شما از حالت پشتیبانی خارج خواهد شد و مدیریت سایت و هاست بر عهده شما خواهد بود. همچنین در صورت عدم پرداخت هزینه آپدیت ها و به روز رسانی های جدید سایت نیز دیگر بر روی وب سایت شما اعمال نخواهد شد.

اگر امکانات اختصاصی بخواهم هزینه طراحی وبسایت چقدر خواهد بود؟

در برخی از پروژه ها کارفرما نیاز به پیاده سازی امکانات اختصاصی و متفاوت در پروژه را دارد که در امکانات پایه  قیمت طراحی سایت  لحاظ نشده است برای همین است که برای مثلا قیمت طراحی سایت شرکتی با امکانات پایه قید شده است که شروع قیمت از  ایکس تومان خواهد بود ولی اگر شما بخواهید امکانات خاصی به سایت اضافه کنید مبنای شروع قیمت برابر خواهد شد با: قیمت پکیج +  قیمت طراحی و برنامه نویسی امکانات اختصاصی

شما می توانید قیمت دقیق طراحی سایت پکیج انتخابی به همراه امکانات اختصاصی را با تماس با شماره های ما در ریشه مارکتینگ و مشاوره رایگان با کارشناسان ما بدست آورید .

اگر تغییراتی در آینده داشته باشم و بخواهم امکان جدید اضافه کنم قیمت طراحی وب سایت من تغییر می کند؟

توجه داشته باشید که قیمت نهایی که در ابتدا پروژه با شما بسته خواهد شد فقط برای امکاناتی است که در قرارداد ذکر شده است و تا زمان تحویل نهایی پروژه معتبر خواهد بود. چنانچه در آینده شما نیاز داشته باشید تا امکانات و تغییرات جدیدی در سایتتان ایجاد کنید ، بر اساس میزان ساعت کاری که پیاده سازی آن امکانات و تغییرات توسط واحد برنامه نویسی و توسعه نیاز خواهد داشت  برای شما فاکتور ایجاد شده و بعد از پرداخت ، موارد مد نظر کارفرما پیاده سازی شده و تحویل داده خواهد شد.

در ادامه لیست قیمت طراحی سایت های مختلف را برای شما آورده ایم.

لیست قیمت طراحی سایت

سایت شرکتی و خدماتی
زمان اجرا : حداقل ۷ روز کاری
7.500.000
تومان
سیستم مدیریت محتوای wordpress
قالب اختصاصی شده
هاست و پهنای باند نامحدود
مناسب برای کلیه سایت های خدماتی، آموزشی و شرکتهای کوچک و بزرگ
گرافیک اختصاصی
تضمین امنیت و سرعت سایت
بهینه سازی اولیه و معرفی به گوگل
آموزش رایگان
پشتیبانی سالانه +۵۰۰،۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
سایت فروشگاهی
زمان اجرا : حداقل ۷ روز کاری
9.900.000
تومان
سیستم مدیریت محتوای wordpress
قالب اختصاصی شده
هاست و پهنای باند نامحدود
مناسب برای کلیه کسب و کارهایی که فروش محصولات فیزیکی و فایل دارند
گرافیک اختصاصی
تضمین امنیت و سرعت سایت
بهینه سازی اولیه و معرفی به گوگل
آموزش رایگان
پشتیبانی سالانه +۵۰۰،۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
سایت بازرگانی
زمان اجرا : حداقل ۱۰ روز کاری
9,100,000
تومان
سیستم مدیریت محتوای wordpress
قالب اختصاصی شده
هاست و پهنای باند نامحدود
مناسب برای کلیه کسب و کارهایی که فروش محصولات فیزیکی و فایل دارند
گرافیک اختصاصی
تضمین امنیت و سرعت سایت
بهینه سازی اولیه و معرفی به گوگل
آموزش رایگان
پشتیبانی سالانه +۵۰۰،۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
سایت ارزهای دیجیتال
زمان اجرا : حداقل ۱۲ روز کاری
14,900,000
تومان
سیستم مدیریت محتوای wordpress
قالب اختصاصی شده و لایسنس دار
هاست و پهنای باند نامحدود
مناسب برای صرافی ها و کسب و کارهایی که می خواهند خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشند
گرافیک اختصاصی
تضمین امنیت و سرعت سایت
بهینه سازی اولیه و معرفی به گوگل
آموزش رایگان
پشتیبانی سالانه +۵۰۰،۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان

در ریشه هدف ما صرفا طراحی و توسعه وبسایت و تحویل آن در تاریخ مشخص شده نیست. ما قصد داریم برای شما سایتی بسازیم که چالش های کسب و کار شما را جواب دهد و مشتریان شما را راضی نگه دارد. دراصل ما می‌خواهیم برای شما سایتی بسازیم که تا سال ها خیال شما را از بابت حضور آنلاین کسب و کارتان راحت کند.

بروز بودن با خیال راحت

فرم پایین رو پر کنید تا از آخرین تخفیفات و کمپین هامون مطلع بشید