ریشه

درباره ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه

برای رشد کسب و کارها به همراه تیم متخصص، که همراه همیشگی شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ می باشد و هدفمان بالا بردن و درخشیدن هر چه بیشتر کسب و کارتان است.

با آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه همراه باشید.

تماس با ما

شرکت دیجیتال مارکتینگ ریشه با بیش از 5 سال سابقه در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ , به عنوان پیشرو در این زمینه فعالیت می کند. تیم ریشه متشکل از طراحان وب سایت, تیم سئو, تیم محتوا و طراح گرافیست حرفه ای می باشد که تمامی آن چیزی که در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ احتیاج دارید را پوشش می دهد.

ریشه در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ,  بازاریابی محتوا و سئو (بهینه سازی موتور جستجو) فعال می باشد.

آژانس ریشه به شیوه ای اساسی بسیاری از صاحبین برندها و کسب و کارهای بزرگ تا کوچک و استارتاپ را در این زمینه رشد داده است.از جمله این کسب و کارها می توان به شرکت گارانتی پلاستیک , بافی , شرکت New warm ,  Trojan Heating لندن و … اشاره کرد.

ما نتایج برجسته‌ای را ارائه می دهیم. دیگران صرفا طراحی یا روش‌های الگو را برجسته می کنند ، اما ما این کار را نمی کنیم ، ما باعث کسب درآمد شما می شویم.

روش ما اثبات شده است و قابلیت پاسخگویی دارد ، ریشه با صدها شرکت موفق همکاری کرده است. ریشه از سال 1395 بیش از 1000کمپین موفق در زمینه ی بازاریابی آنلاین اجرا کرده است و باعث میلیاردها ریال فروش سالانه برای مشتریان خود شده است.

چرا مشتریان آژانس ریشه را برای همکاری انتخاب می کنند؟

  • اول از همه تمامی فعالیت های ما تضمین شده است . در صورت عدم دستیابی به تعهدات تمامی پول به مشتریان بازگردانی می شود.
  • دوم اینکه ما با شرکت های مشابه شما فعالیت کرده‌ایم و در این زمینه تجربیات سرشار داریم. ما مستقیما با بسیاری از شرکت های موفق و تولید کننده‌های سرشناس فعالیت کرده و تجربیات مستقیمی در این زمینه داریم.
  • سوم آژانس ریشه تمامی استراتژی های پیشنهادی خود را از قبل مورد آزمون و خطا قرار داده است .
    چهارما آژانس ریشه با تمامی انواع کسب و کارها فعالیت کرده است ؛ برای مثال در دسته‌بندی‌های مشاوره و روانشناسی , گروه‌های تاسیساتی (تولیدکننده پکیج رادیاتور , قطعات پکیج) تولیدکننده‌های متعدد آهن , تولیدکننده مواد پلاستیک بازیافتی ,  طراحی و دکوراسیون داخلی,  مبلمان  و … قرار دارند.

درنهایت برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ ریشه محدودیت جغرافیایی وجود ندارد . در حال حاضر ما افتخار همکاری با شرکت های مختلفی از سراسر جهان را داریم

ایمیل

Info@RootDMA.ir

تلفن

۰۴۱-۳۵۵۳۰۸۷۱

۰۹۱۹۰۶۱۳۲۰۹

آدرس

تهران - نلسون ماندلا - انتهای خیابان گلفام - ابتدای کوچه امین
تبریز - میدان ساعت - خیابان ارک جدید