ریشه
تبلیغات کلیکی یا ppc

تبلیغات کلیکی یا Pay Per Click) PPC)

در تبلیغات کلیکی شما تنها به ازای کاربری که به شما علاقه نشان داده و با کلیک روی تبلیغات، وارد وب‌سایت شما می‌شود هزینه می‌پردازید. با هدفمندسازی و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغات کلیکی می‌توانید تبلیغات‌تان را در زمان درست، تنها به مخاطبان هدف‌تان نمایش داده و بهره‌وری کمپین‌تان را افزایش دهید.

سفارش دهید

چرا تبلیغات کلیکی ریشه؟

تبلیغاتی کلیکی ارزان

نمایش تبلیغ در وبسایت‌های معتبر

امنیت بالا

بدون نیاز به اطلاعات ورود به سایت

بهینه سازی وبسایت

امکان بهینه‌سازی کمپین

تبلیغات کلیکی هدفمند

نمایش تبلیغ به مخاطبین هدف

وبسایت‌های منتخب

انواع تبلیغات کلیکی ریشه

تبلیغات همسان کلیکی

تبلیغاتی است که در آن تبلیغات منحصر به فرد را در مکانهای متناسب با الگوی سایت مطابقت می دهند محتوای وب سایت ها را نیز با عنوان نهایی “پیشنهاد روز” ، پیشنهاد از همه جا به صورت آنلاین را تطبیق می دهد. با استفاده از این نوع تبلیغات می توانید به خوبی خود را برای مخاطبانتان معرفی کنید. هزینه آن تبلیغات برای هر کلیک است و توسط مشتری انتخاب می شود. برای درخواست بازخورد بهتر ، برای هر کلیک 400 تومان هزینه کنید در این صورت در بهترین و معتبرترین وب سایت های فارسی مانند آژانس مطبوعاتی مهر، دنیای اقتصاد، عصرایران، ورزش 3 و … می توانید خود را معرفی کنید.

سفارش دهید
تبلیغات کلیکی همسان

تبلیغات کلیکی بنری

ریشه با ارائه موفق ترین موقعیت های بنر با داغ ترین و با کیفیت ترین رسانه های ایرانی  ,ساده ترین بستر را برای معرفی برند و خدمات شما ارائه می دهند. ریشه  مجری انحصاری تبلیغات در وبسایت های پربازدید و مرتبط با شما می باشد. نمایش مداوم تبلیغات برند شما در رسانه های متعدد بهترین تشکر برای ایجاد اعتبار و اعتماد در بین بسیاری از مخاطبان ایرانی در فضای دیجیتال است. همچنین با کمک اجرای یک بنر ، از طریق پنل ریشه روی بنر کلیک کنید شما می توانید بنرهای تبلیغاتی خود را در 150 وب سایت معتبر نمایش دهید. پیشنهاد بی نظیر برای تبلیغات بنر قابل کلیک ، هزینه هر کلیک 1000 تومان است.

سفارش دهید

تبلیغات ریتارگتینگ کلیکی

طبق آمار موجود به طور متوسط ، فقط یک درصد از افراد زمانی که از وب سایت شما بازدید می کنند  می توانند در اولین ورود به مشتری تبدیل شوند. با کمک تبلیغات ریتارگتینگ می توانیم باقی مانده را به  99 درصد برسانیم و باقی مانده ی افراد را نیز به سایت خود برگردانید . سرویس های ریتارگتینگ با استفاده از هدفگیری مجدد افراد ورودی سایت شما را ردیابی می کنند و تبلیغات ریتارگتینگ را برای آن ها به نمایش می گذارند تا آن ها به سایت شما بازگردند از آن طریق افراد را تبدیل به مشتری میکنند. هدف گذاری مجدد ممکن است ابزاری مفید و حتی ضروری برای مشاغل باشد.

سفارش دهید
تبلیغات ریتارگتینگ کلیکی
callus3-min

با خیال راحت به روز باشید

فرم پایین رو پر کنید تا از آخرین تخفیفات و کمپین هامون مطلع بشید